Veterinárna klinika Vinohrady Nové Zámky - logo

O nás

Paw

Spoľahlivá starostlivosť o vášho miláčika

Naše príbehy sa začali líšiť, no jedno máme spoločné: lásku k zvieratám a túžbu priniesť im tú najlepšiu možnú starostlivosť. Táto vášeň nás spojila a viedla k založeniu kliniky, ktorá by sa stala viac ako len miestom liečby – stala by sa domovom pre uzdravenie, porozumenie a dôveru.

Naša misia je jednoduchá: rozumieť potrebám majiteľov a ich domácich miláčikov a poskytovať prispôsobenú, empatickú a špičkovú veterinárnu starostlivosť. Vaši miláčikovia sú pre nás viac než len pacienti; sú členmi našej rozširujúcej sa rodiny

Naše služby sú unikátne, pretože rozumieme, že každý pacient je jedinečný. Náš prístup je vždy individuálny, a to od preventívnej starostlivosti až po komplexné chirurgické zákroky. Vybavenie našej kliniky je na špičkovej úrovni, no to, čo nás skutočne odlišuje, je náš kolektív – skupina nadšených veterinárnych lekárov a sestričiek, ktorí sú nielen vynikajúcimi odborníkmi, ale majú aj obrovské srdce pre zvieratá.

0 k
Experience Field
0 +
Trusted Partner
Veterinárna klinika Vinohrady Nové Zámky
0 +

rokov skúseností

0 k +

spokojných klientov

0

členov tímu

0

spolupracujúcich kolegov z terénu

0 kg

vypitej kávy mesačne

Šťastné úsmevy & vrtiace chvosty

Ohlasy, ktoré hovoria za všetko

Prečítajte si recenzie od spokojných majiteľov našich pacientov.

paws
Referencie - Veterinárna klinika Vinohrady Nové Zámky

Veterinárna klinika Vinohrady Nové Zámky

Cenník služieb

Naša veterinárna klinika ponúka transparentný cenník služieb, ktorý zohľadňuje potreby vášho miláčika. Pre detailné informácie o cenách ošetrení, vakcín, či iných služieb nás neváhajte kontaktovať. Vaše zvieratko je pre nás prioritou.